U15: Локомотив вкара 6 гола на Сините камъни

Отборът на Локомотив U15 надделя с 6:0 като домакин на Сините камъни в мач от Елитна група – Изток. Момчетата на Стойчо Драмов не срещнаха трудности срещу гостите от Сливен и взеха поредни три точки.

През първата част само един гол падна, който бе дело на Ивилин Чехларски. Бранителят засече с глава центриране от корнер за 1:0.

Второто полувреме започна вихрено за момчетата на Стойчо Драмов. От 41-та до 49-та минута те вкараха четири безответни гола. Чавдар Павлов направи 2:0, след като засече с глава центриране на Иван Сулев. В следващата атака резултатът стана 3:0. Капитанът Сулев изведе Виан Станков, който не сбърка сам срещу стража на гостите. Последваха две попадения, дело на Иляз Билял. Крайното 6:0 оформи Слави Грозев пет минути преди края.